Pani premiérka, hlboko sa mýlite

Autor: Júlia Hubeňáková - Bianka | 24.2.2011 o 17:41 | Karma článku: 14,41 | Prečítané:  2876x

Neverila by som, že také čosi niekedy napíšem. Ale, nedalo sa inak, prepáčte. O čo ide? Predsa o tie nešťastné cestoviny. Neviem, či to skrslo vo vašej blonďatej hlávke, alebo nebodaj v hlave nejakého chlapa. Nemyslím chlapa ako muža, ale chlapa ako chlapa. Čo keď povie raz, že áno, dajme cestoviny chudobným, tak potom, keď sa to naozaj stane, necúvne a nepovie, že ste nás zaradili do strednej Afriky.

Lebo viete, pani premiérka, byť iný  na vašom mieste, dal by cestoviny ľuďom, ktorí o to nestoja, napr. XYovi, ktorý dostal 90 tisícový padák, alebo XZovi, ktorý pristál s vyše 200 tisícovým padákom, alebo najlepšie by bolo tie potvorské cestoviny darovať manželom, ktorí, och, padali naraz a mohli by sa z tých cestovín konečne naž...najesť.

Rozumný, rozumej sociálne cítiaci,  premiér by cestoviny predsa nikdy nedal sociálne odkázaným. Veď by ich to mohlo uraziť. Rozumný  a sociálne cítiaci premiér by sociálne odkázaným zvýšil sociálne dávky, objímal by ich eurovými bankovkami, aby sa im žilo lepšie, aby si mohli dopriať satelity, čučo, hracie automaty...,veď sú to ľudia, občania. Našiel by spôsob, ako v štátnom rozpočte priam zázračne vydolovať liečivú náplasť.

Tak, pani premiérka, ak si chcete zachovať renomé a obraz racionálnej političky, zhromaždite všetky cestoviny na jednu kopu a... nerozdávajte ich chudobným. Nezahanbujte nás, hrdých Slovákov. Radšej ich podpáľte. Bude aspoň teplo a potemkinove Slovensko zas raz prejde všetkým cez rozum.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Dva návody, ako uspieť s novou politickou stranou

Zdá sa, že slovenský volič si bude musieť ešte nejaký čas vystačiť s dnešnou ponukou. Ibaže by Babiš založil pobočku ANO v Bratislave

KOMENTÁRE

Trúfalosť Ruska v Sýrii

Posmech Západu zo zastaranej armády akosi ignoruje podstatu: Putin nepozná škrupule.


Už ste čítali?